» » Маңғыстау политехникалық колледжінде 2017 жылдың 26 қаңтарында ҚР Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың 25.01.2017ж. қазақстандықтарға жасаған үндеуін талқылады.

Колледж директоры Ж.Ниталиев Елбасының үндеуі ең алдымен  конституциялық жолмен еліміздің саяси жүйесіне өзгерістер енгізу болып табылатындығы атап өтті. Бұл негізінен еліміздің дамуындағы саяси маңызды парасатты қадам. Бұл үндеу арқылы билік тармақтарының арасындағы қарым-қатынастың форматы өзгереді. Бұл – бүгінгі таңдағы ең өзекті мәселелердің бірі екендігін айтты.

Директордың оқу-өндірістік тәжірибе жөніндегі орынбасары Н.Байпақовта өз ойын білдірді. Елбасы қазіргі кезеңде  басқарудың икемді жүйесін енгізу қажет екендігін ерекше атап өткенін назарға ала отырып, осындай өзгерістер нәтижесінде Парламент пен Үкіметтің Қазақстан халқы алдындағы жауапкершілігі артатындығын айтты. Яғни Үкімет еліміздің әлеуметтік дамуын қатаң қадағалайды. Бұл талқылау азаматтық қоғамның қатысуын да қажет ететіндігін айтты. Яғни әрбір топ бұл талқылауға белсенді қатысып, өзінің пікірін білдіруі керек деп ойлаймын деді.

Сонымен қатар Л.Жумабаева, З.Шолтанова, Ж.Азбергенова үндеуді қолдайтындығын айтты. Қатысқан оқытушыларда үндеуге байланысты өз ойларын ортаға салып бірауыздан қолдайтындығын білдірді.

Маңғыстау политехникалық колледжінде 2017 жылдың 26 қаңтарында ҚР Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың  25.01.2017ж. қазақстандықтарға жасаған үндеуін  талқылады.