» » 1-желтоқсан Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне»

1-желтоқсан Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне»

2018  жылдың 30 қараша күні «1-желтоқсан Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне» орай кітапхана меңгерушісі Г. Сатыбалдиева мен тарих пәнінің оқытушысы Л.Шаңбасова «Ұлт мақтанышы-Елбасы»  тақырыбында студенттерге топ сағатын өткізді. Студенттерге Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың өмірі мен шығармашылыққа толы атқарылған істері туралы мәліметтер берілді.

Кітапханашы Р.Бекмуратова Қазақстан Республикасының тұңғыш Президентіне арналған кітап көрмелерімен таныстырып өтті. Мұнда Елбасының өз еңбектері және Елбасы туралы жазылған кітаптар қойылған. Топ  жетекшісі Р.Дүйсенғалиеваның жетекшілік етуімен САД-17-01с тобында «Елін сүйген, елі сүйген-Елбасы!», ТМ-18-01с тобында «Тәуелсіздік және Тұңғыш Президент» тақырыбында тәрбие сағаттары,  қазақ тілі пәнінің оқытушысы Ж.Әділбекова «Елбасы күні – елдікке құрмет» тақырыбында шығармалар сайысын, А.Бегешованың ұйымдастыруымен «Дені сау ұрпақ-болашақ кепілі» атты спорттық шаралар жоғары деңгейде өтті.

1-желтоқсан Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне»